locuri de munca in depozite Anglia

  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: cristi
  • Numar telefon: 0721483151
  • Adăugat: 22 octombrie 2016 12:56 PM
  • Descriere :
  • VĂ LAS ȘI UN SITE SĂ VĂ DOCUMENTAȚI:

    Efficient Work Group Ltd. cauta muncitori calificati si necalificati, BARBATI, FEMEI SI CUPLURI pt. munca in depozite la: (DHL, B&Q, TESCO, ASDA).

    Pozitiile disponibile in depozite sunt situate pe tot teritoriul Marii Britanii.

    EFFICIENT WORK GROUP NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE!!!

    Cerinte:

    – Cunoasterea limbii engleze, INCEPATOR – MEDIU
    – Dispus pentru a muncii in schimburi, incluzand si zile de weekend
    – Dispus sa lucreze ore suplimentare cand este nevoie
    – Persoane dornice de a dezvolta o cariera in acest domeniu;

    Responsabilitati:

    – Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit spre zonele de ansamblare a comenzilor (picking)
    – Impachetarea comenzilor (packing)
    – Primire/expediere bunuri (Goods In/Out – Despatch)

    Beneficii :

    – CONTRACT LEGAL DE MUNCA
    – Salariu de 7,2 £/h
    – Rata de plata intre: L1500 – L1800 / luna (cu ore suplimentare)
    – Concediu platit 28 zile lucratoare pe an
    – Se ofera training la locul de munca
    – Asistenta la obtinerea NINO si a contului bancar

    NU SE PLATESC TAXE SI COMISIOANE

    ATENTIE!!! NICI UN ANGAJATOR ENGLEZ NU ASIGURA CAZARE MASA SI TRANSPORT GRATUIT!!!

    EFFICIENT WORK GROUP LTD, London
    Unit31 B Eurolink Business Centru 49 Effra Road, London SW2 1B2
    Company No. 09277435

    Astept CV-urile dvs daca se poate in engleza,obligatoriu cu poza, la adresa de
    email: [email protected]

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: Nu este disponibil.

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    4 Raspunsuri la “locuri de munca in depozite Anglia”

    1. Moca Ana 20 noiembrie 20162:20 PM

      Sunt interesata de acest job, am mai muncit in depozit la Amazon in Milton Keans si sunt dispusa sa fac naveta si ore suplimentare.Locuiesc in Thornton Heath dar singura mea problema e ca momentan nu am buletinul .Am nino si permis de conducere provizoriu . Nr meu de telefon este 07448199024

      Raspunde
    2. Burcea Camelia-Mariana 10 martie 201710:11 AM

      Buna ziua!Sunt in Romania si m ar interesa un loc de munca in Bristol,in depozit .va multumesc.

      Raspunde
    3. Cristinel 23 august 20178:21 AM

      Sint interesat cu toate actele necesare si daca aveti in zona enfield

      Raspunde
    4. Muntean Maria 19 decembrie 20191:18 PM

      Sunt interensanta de munca am nino buletin si cont bandar si stau in finchley central

      Raspunde

    Lasa un raspuns la Moca Ana

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X