OSAPATARI SI BARMANI IN ANGLIA

job4life
  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: job4life
  • Adresa: UK
  • Numar telefon: 0040 720 878 151
  • Adăugat: 8 aprilie 2016 2:37 PM
  • Descriere :
  • Job4Life recruteaza femei si barbati pentru pozitiile de OSAPATARI si BARMANI in Marea Britanie.
    Oferta salariala: incepe de la 1100 GBP/luna net + TIPS
    Locatie: Pe tot teritoriul Marii Britanii
    Contract de munca: semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioda indelungata

    Beneficii:
    Cazare asigurata
    Contract de angajare
    Planul de transport pana in Marea Britanie;

    Cerinte:
    Nivel Engleză – intermediar;
    Experiență profesională – min. 1 an;

    Responsabilitati:
    OSAPATAR:
    preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
    acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
    cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
    asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata si predarea sumelor incasate la sfarsitul turei catre seful de sala.
    prezentarea la fiecare masa a bonului fiscal si al notei de plata.
    raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

    BARMAN:
    sa serveasca bauturi in locurile destinate acestora, adica la baruri.
    sa serveasca clientii la bar.
    sa primeasca comenzi de la ospatarii care servesc la mese.
    amesteca bauturile, le serveste si incaseaza contravaloarea lor.

    Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0740 644 175 / 0720 878 151 / 0729 313 993 sau pe email la [email protected]

    NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: 6805707c230d9cf0

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X