PERSONAL CURATENIE LONDRA

  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: JOB4LIFE
  • Adresa: Londra
  • Numar telefon: 0720878151
  • Postcode: 910354
  • Oras: Londra
  • Adăugat: 12 august 2016 9:08 AM
  • Descriere :
  • Descriere JOB: Partenerul nostru este un furnizor specializat de sercivii de curatenie pentru sectorul cazarilor pentru studenti din centrul Londrei. Cauta sa dubleze dimensiunea operatiunilor in urmatorii doi ani, fiind astfel in cautarea de candiati care doresc sa progreseze in acest domeniu in cadrul companiei in viitorul apropiat. Cu mandrie putem afirma ca partenerul nostru este lider de piata in industria de curatenie privata si in cadrul caminelor de studenti din centrul Londrei.
    Peste 100 de oportunitati de angajare pentru AGENTII DE CURATENIE – cu si fara experienta in domeniu;
    Locatie: Centrul Londrei, Marea Britanie
    Data de start: August 2016
    Interviurile vor avea loc pe Skype!

    Oferta salariala:
    300-400 GBP/saptamana NET – cu posibilitatea castigurilor suplimentare – plata salariala se va face pe camera curatata;

    Ore lucrate:
    Min. 40 ore lucrate pe saptamana dar poate depasi in conformitate cu nevoile/cerintele angajatorului

    Perioada contractuala:
    Contract de munca semnat pe o perioada determinata – 1 luna – pana la data de 18 septembrie

    Data de start:
    August

    Responsabilitati:
    Pregatirea camerelor pentru curatenie
    asezarea paturilor/schimbare lenjerie veche cu cea noua
    Stersul prafului din camera si de pe mobilier
    Curatarea bailor si bucatariilor
    Aspirarea carpetelor/covoarelor
    Fiecare candidat trebuie sa raspunda pentru cererile / plangerile aduse de client pe zona care i-a fost desemnata
    Este autorizat sa intre in camere conform cerintelor
    Are responsabilitatea de a urma procedurile standard de operare
    Are responsabilitatea de a atinge si a depasi asteptarile clientului

    Cerinte:
    Nivel Engleza – constituie avantaj;
    CV completat la zi – in limba romana;
    ID Skype – pentru sustinerea interviului;
    Experienta in domeniu – reprezinta avantaj;
    Seriozitate;

    Beneficii:
    CONTRACT DE MUNCA: semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada determinata – o luna – pana la data de 18 septembrie;
    CAZARE – asigurata contracost – 70 GPB/saptamana (toate utilitatile incluse: apa, lumina, internet) – la Wolfson (zona London Bridge) – exista posibilitatea schimbarii cazari la un alt camin de studenti.
    POSIBILITATEA avansarii la locul de munca;
    Candidatii care vor ajunge in Marea Britanie cu avionul, vor fi preluati de la aeroport de catre angajatori contracost sumei de 20 GBP, cu precizarea ca ora de sosire sa fie in intervalul 08:00 – 18:00 – ora Angliei;
    Transportul local in comun – Angajatorul va asigura fiecarui candidat un card de transport (pentru toate mijloacele de transport in comun) contracost sumei de 46,5 GBP pe saptamana.

    Informatii aditionale:
    Fiecare candidat trebuie sa vina cu asternuturi proprii. De asemenea, este posibil ca toate camerele candidatilor sa necesite curatare la sosire avand in vedere ca au locuit studenti in ele.
    Transportul pana in Marea Britanie – va fi asigurat de fiecare candidat in parte;
    Pentru fiecare candidat acceptat se va pune la dispozitie un pachet informational care va veni in ajutorul lor cu detalii privind responsabilitatile la locul de munca si costurile traiului in Londra.

    NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

    Daca aveti intrebari, va stam la dispozitie cu placere la numerele de telefon:
    0720 878 151 – 0740 644 175 – 0775 327 497 sau pe mail la [email protected]

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: Nu este disponibil.

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X