Personal Service Auto UK

  • Adresa: Ion LAhovari, 137
  • Adăugat: 24 ianuarie 2017 5:48 PM
  • Descriere :
  • Job4life iti ofera oportunitatea de a lucra in domeniul auto in Marea Britanie la unul din cele mai mari service-uri, cu peste 70 de locatii pe tot teritoriul tarii.

    Pozitiile disponibile : TINICHIGII si VOPSITORI AUTO, EVALUATORI DAUNE.

    Pentru fiecare din joburile disponibile, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

    • Experienta in domeniu, pe o pozitie similara, de minimum 3 ani;
    • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu ( daca e o echipa de doua persoane, una trebuie sa cunoasca engleza bine, a doua poate fi la nivel incepator );
    • Atentie la detalii, seriozitate, flexibilitate si abilitatea de a se adapta cerintelor

    Oferta de munca si beneficii:

    • Salariul lunar net incepe de la 1500 GBP;
    • Plata salariului se face lunar, doar in prima luna de munca, angajatorul va plati salariul saptamanal pentru a va ajuta financiar;
    • Oportunitatea efectuarii de ore suplimentare si implicit cresterea venitului;
    • Contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie;
    • Suport in gasirea unei cazari cat mai aproape de locul de munca;
    • Suport financiar la cazare – angajatorul va plati depozitul, urmand ca acesta sa fie retras din salariu;

    Responsabilitati:

    • Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata
    • Efectuarea reparatiilor necesare pentru fiecare parte a masinii
    • Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui job

    Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0775 327 496 sau pe email la [email protected]

    NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: 286588726729064a

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X