Infirmieri in azile in Marea Britanie

  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: Mariana
  • Numar telefon: 0040785163613
  • Adăugat: 24 octombrie 2016 2:08 PM
  • Descriere :
  • In parteneriat cu prestigioase companii angajatoare din Marea Britanie in domeniul medical, recrutam si selectam infirmieri pentru azile private in diferite regiuni atat din Anglia, cat si din Tara Galilor si Scotia.

    Beneficii:
    – salarizare intre 7.20 – 8.20 lire/ora, in functie de experienta candidatului si nivelul de limba engleza
    – contract de munca full time, intre 37.5 ore – 40 de ore pe saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
    – cazare oferita contra cost de angajator: intre £250-400/luna (cu toate utilitatile incluse), care va fi retinuta din salariu
    – concediu de odihna 28 zile/an
    – plecarile sunt imediate, fara comision
    – interviurile se sustin pe skype, direct cu angajatorul

    Candidatul ideal trebuie:
    – sa cunoasca limba engleza la nivel conversational
    – sa fie o persoana empatica, sociabila, comunicativa si sa fie apta din punct de vedere fizic si psihic
    – experienta in domeniu nu este obligatorie, insa este de preferat experienta minima in ingrjiirea unei persoane in varsta, inclusiv voluntariate sau ingrijirea unor membri din familie
    Descrierea jobului:
    – suportul pacientilor in activitatile zilnice
    – asigurarea hidratarii si a alimentatiei corespunzatoare a pacientului
    – asigurarea confortului persoanelor asistate
    – efectuarea toaletei zilnice a pacientilor imobilizati/nedeplasabili, cu respectarea regulilor de igiena

    Cei interesati sunt rugati sa trimita CV in limba engleza la [email protected]

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: 153580e15c85194d

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X