OPERATORI DEPOZITE in Marea Britanie

  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: Job4lifesibiu
  • Adresa: Sibiu
  • Numar telefon: 0775327496
  • Oras: Sibiu
  • Adăugat: 29 noiembrie 2017 1:31 PM
  • Descriere :
  • JOB4LIFE recruteaza OPERATORI DEPOZITE in Marea Britanie.
    Locatii: Warwickshire, Staffordshire Depozite: TNT Warehouse, OCADO Warehouse, Sainsbury’s Warehouse, Euro Car Parts Warehouse, Amazon, The works
    Oferta salariala:incepand de la 1.100 LIRE NET/LUNA
    Contract de munca Cazare asigurata contracost de catre angajator: 60-65 GBP/saptamana Ore lucrate pe saptamana: 40h + ore suplimentare
    Costuri relocare/cazare: 280 GBP Salariul va fi platit saptamanal.
    Transportul catre Marea Britanie – asigurat de catre candidati Transport de la cazare catre locul de munca – asigurat contra cost (6GBP/zi)
    CERINTE: Nivel Engleza – conversational

    Responsabilitati:
    -sortare colete
    -încărcare remorci
    -descărcare remorci
    -descarcare bunuri în depozit
    -despachetare bunuri
    -stivuire bunuri
    -ambalare produse alimentare și alte produse

    Pentru detalii suplimentare ne puteti suna la numarul de telefon 0775327496 sau ne puteti contacta si pe pe email la [email protected]

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: 3705a1ea9987df6b

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X