Personal Curatenie Londra

  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: job4life
  • Numar telefon: 0720 878 151 / 0729 313 993
  • Oras: Constanta
  • Adăugat: 11 mai 2016 2:01 PM
  • Descriere :
  • Descriere JOB: Partenerul nostru este un furnizor specializat de sercivii de curatenie pentru sectorul cazarilor pentru studenti din centrul Londrei. Cauta sa dubleze dimensiunea operatiunilor in urmatorii doi ani, fiind astfel in cautarea de candiati care doresc sa progreseze in acest domeniu in cadrul companiei in viitorul apropiat. Cu mandrie putem afirma ca partenerul nostru este lider de piata in industria de curatenie privata si in cadrul caminelor de studenti din centrul Londrei.
    Se cauta 100 de de candidati pentru pozitia de AGENT DE CURATENIE!

    Locatie: Centrul Londrei, Marea Britanie
    Data de start: Iunie 2016
    Oferta salariala:
    Personal curatenie: incepe de la 252 GBP/saptamana NET (pentru 5 zile lucrate pe saptamana) – 360 GBP/saptamana NET (pentru 6 zile lucrate pe saptamana);

    Exista posibilitatea castigurilor suplimentare – in functie de fiecare candidat in parte.

    Interviu direct cu angajatorul din Marea Britanie in luna mai (19-20) 2016.

    Beneficii:
    CONTRACT DE MUNCA:semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada de trei luni cu posibilitate de prelungire;
    POSIBILITATEA avansarii la locul de munca;
    CAZARE – asigurata contracost – 70 GBP/saptamana (utilitati incluse) in cadrul caminelor de lux de studenti din centrul Londrei;

    Cerinte:
    Experienta: min. 3 luni experienta fie in cadrul unui hotel sau la bordul unei nave de croaziera;
    Nivel engleza – optional;

    Responsabilitati:
    Pregateste camera pentru curatenie, Se va asigura de curatenia bucatariei, baii, dormitorului; Va aspira si sterge praful in camera;

    Pentru fiecare candidat acceptat se va pune la dispozitie un pachet informational care va veni in ajutorul lor cu detalii privind resposabilitatile la locul de munca, costurile traiului in Londra (transport, mancare, adrese magazine romanesti in Marea Britanie, etc).

    Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 – 0740 644 175 sau pe email la
    [email protected]
    NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: 56257333b0cbf1b0

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X